write-on.pl

Ostatnie wpisy

Znicze - Kowalczyk

Ponieważ producenci zniczy prześcigają się obecnie w różnych pomysłach na to, jak mają wyglądać oferowane przez nich znicze, można trafić na całkiem ciekawe okazje, które warto wdrażać do sprzedaży.

Wszystko to odbywa się z korzyścią dla klientów, którzy mają dzięki temu zapewnioną sporą konkurencję na rynku zniczy i mogą wybierać w naprawdę różnych rozwiązaniach, które mogą stosować na grobach swoich najbliższych i w miejscach pamięci. Ale zanim znicz trafi na grób, czeka go bardzo długa droga od producenta.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, możesz zajrzeć na stronę http://www.zniczekowalczyk.com/ gdzie przedstawiona została oferta jednego z producentów, który oferuje ogromny wybór różnych wzorów zniczy, które gotowe są do zamówienia. Ten producent to firma Kowalczyk Mieczysław Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne, które w branży zniczowej cieszy się sporym powodzeniem. Znicze, które oferuje, są bardzo wysokiej jakości, a klienci chwalą także ich wytrzymałości. Firma oferuje zarówno tradycyjne znicze szklane i plastikowe, ale w jej ofercie znajdują się również znicze porcelanowe, które na grobach prezentują się wyjątkowo estetycznie. Co więcej, zamówić można również pojemniki zniczowe szklane, a także lampiony witrażowe, które mogą stać się stałą dekoracją grobu, a wymiany będą potrzebować jedynie wkłady parafinowe lub olejowe, w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać i jak długo ma on trwać.

Z oferty hurtowni zniczy mogą skorzystać wszystkie podmioty, które chcą zamówić większe ilości zniczy przeznaczonych do dalszej dystrybucji wśród klientów.

Ustalenie ceny następuje indywidualnie i zależy od zamawianych ilości zniczy, które mają zostać dostarczone do klienta.


Kowalczyk Mieczysław Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne
Dojazd 14a
33-100 Tarnów
tel. 14 626 85 69

Zobacz także:

Hodowla i sprzedaż owiec – to się opłaca!

Hodowla i sprzedaż owiec – to się opłaca!

Ekologiczne warzywa

Ekologiczne warzywa

Podnośniki dla niepełnosprawnych w niskiej cenie

Podnośniki dla niepełnosprawnych w niskiej cenie

Zbiorniki na paliwo płynne - ceny

Zbiorniki na paliwo płynne - ceny

Postaw na doskonałą wodę destylowaną

Postaw na doskonałą wodę destylowaną