write-on.pl

Ostatnie wpisy

Wynajem autobusów wrocław cennik

Potrzebujesz wynająć autokar na krótką lub długą trasę mieszkając nieopodal Wrocławia? Nie chcesz przepłacać za autobus oraz usługi kierowcy? Już dziś dokładnie zapoznaj się z informacjami o firmie WROCEK – TRAVEL oraz ich ofercie usługowej. Marka cieszy się zainteresowaniem nie tylko ze względu na najwyższy standard bezpieczeństwa zapewniany podczas jazdy, ale również bardzo konkurencyjne ceny. Jest to spowodowane badaniami rynkowymi, które pozwoliły na określenie najlepszej ceny.

Oferta i cennik firmy przewozowej WROCEK – TRAVEL

Zależnie od rodzaju autokaru lub minibusa, firma zapewnia różne opłaty za ich najem. Warto jednak zaznaczyć, że zaprezentowany cennik na wrocektravel.pl jest jedynie orientacyjny i dla każdego klienta zapewnia się indywidualną wycenę. Cena nie obejmuje:

  • parkingów,
  • zagranicznych podatków,
  • noclegów i wyżywienia dla kierowców,
  • podatku VAT.

Każdy, kto chce zaznajomić się ze wszelkimi szczegółami, pragnie się serdecznie zachęcić do kontaktowania się telefonicznego, emailowego lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Indywidualna wycena najmu autokaru

Wyceniając usługi najmu autokaru oraz kierowcy (kierowców) bierze się pod uwagę wiele czynników, od których to zależna jest ostateczna cena. Przy stałej współpracy każda osoba, przedsiębiorstwa, instytucja czy organizacja może liczyć na zniżki cenowe, dlatego WROCEK – TRAVEL ma ciągle rozbudowujące się grono zadowolonych klientów. Zespół wrocławskiej firmy bardzo stara się, aby spełnić najwyższe standardy usługowe oraz bezpieczeństwa, najmując jedynie nowoczesne i w 100% sprawne autokary. Zleć wykonanie kalkulacji wszystkich kosztów i wybierz najlepszą ofertę.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972