write-on.pl

Ostatnie wpisy

http://properfekt-msds.pl/karta-charakterystyki/

W celu ochrony ludzi i środowiska wprowadzono karty charakterystyki chemicznych substancji. Służy ona głównie osobom, które stosują dany produkt chemiczny w swojej działalności zawodowej.

Podczas użytkowania określonego produktu może dojść do niebezpiecznych sytuacji zagrażających zdrowiu lub życiu. Zawarte w karcie charakterystyki wiadomości informują jak uniknąć zagrożeń poprzez odpowiednie stosowanie danego produktu.

Obowiązkiem producenta, importera oraz dystrybutora jest dostarczenie w sposób bezpłatny karty charakterystyki substancji bądź preparatu odbiorcy, który będzie tą substancję/preparat stosował w swojej działalności zawodowej.

Firma Pro-Perfekt, powstała w roku 2009, zajmuje się tworzeniem kart charakterystyki. Dla firmy tej ważne jest, aby każda karta charakterystyki substancji chemicznej była przygotowana zgodnie z obowiązującymi przepisami. W tym celu Pro-Perfekt cały czas dba o to, aby zawsze być na bieżąco ze zmianami w ustawodawstwie.

Pro-Perfekt, wykonując karty charakterystyki, robi to zgodnie z przepisami polskimi i unijnymi. Firma oferuje klientom nieodpłatne doradztwo przy projektowaniu etykiet. Ponadto w ramach umowy abonamentowej możesz liczyć na aktualizowanie kart zgodnie ze zmieniającymi się przepisami.

Więcej informacji na http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Hodowla i sprzedaż owiec – to się opłaca!

Hodowla i sprzedaż owiec – to się opłaca!

Ekologiczne warzywa

Ekologiczne warzywa

Podnośniki dla niepełnosprawnych w niskiej cenie

Podnośniki dla niepełnosprawnych w niskiej cenie

Zbiorniki na paliwo płynne - ceny

Zbiorniki na paliwo płynne - ceny

Postaw na doskonałą wodę destylowaną

Postaw na doskonałą wodę destylowaną